Ienākt

Aizmirsu paroli

Ja esat aizmirsis savu paroli, lūdzu, ievadiet savu reģistrēto e-pasta adresi. Mēs nosūtīsim jums saiti paroles atiestatīšanai

E-pasts nav atrasts
Uz jūsu norādīto epastu tika nosūtīta jaunā parole
Turpinot jūs piekrītat mūsu noteikumiem un konfidencialitātes politikai.

Reģistrācija

Sveiks, dārgais draugs! Pirms mēs turpinām, un tu kļūsi par mūsu brālības pilnvērtīgu biedru, gribētos ar tevi apspriest dažus mūsu sabiedrības noteikumus. Lūdzu, izlasi šo tekstu uzmanīgi, jo no tā, kā tiks ievēroti šie noteikumi un priekšraksti, būs atkarīga tava vieta mūsu brālībā.

Vēlos atzīmēt, ka reģistrācija mūsu brālībā, ir ne tikai iespēja saņemt papildu atlaides un citus labumus, tā arī ir pievienošanās domubiedru grupai, kuriem ekstrēmais sports ir dzīves stils un kuri ar visu sirdi ir uzticīgi projektam Ripot.lv.

Kas gan īsti ir Brālība Ripot un kādēļ/kam tā tiek izveidota? Vienīgais šī projekta radīšanas mērķis ir vēlēšanās vēl vairāk saliedēt visus mūsu biedrus un sniegt viņiem iespēju saņemt vēlamos produktus lētāk un interesantāk. Šī sistēma ir izveidota tādēļ, lai atbalstītu jebkuru puisi vai meiteni, kuriem ir tuvi ekstremāli sporta veidi un kuri vēlas kļūt par daļu no mūsu lielās saimes. Vēlamies vēlreiz atzīmēt, ka reģistrācija ir paredzēta tieši tiem, kuri pastāvīgi nodarbojas ar ekstremālo sportu, iepērkas un plāno iepirkties mūsu veikalā.

Ko sniedz reģistrācija? Mūsu izveidotā brālība sniedz jums lielas iespējas, bet uzliek arī lielas saistības. Reģistrējies klients vienmēr var iegādāties preces ar pastāvīgām atlaidēm, turklāt, sasniedzot noteiktu līmeni, klients saņem daudz dažādu bonusu, kā arī, iegādājoties preces, vai ja preces ir iegādājies jūsu paziņa vai draugs, jūs saņemat papildu goda punktus, kurus varat iztērēt ekskluzīvām precēm, kādas būs pieejamas tikai brālības biedriem. Goda punktus piešķir arī īpaši aktīviem brālības biedriem.

Kā notiek reģistrācija? Pēc reģistrācijas pieteikuma saņemšanas mēs pārbaudām potenciālo pretendentu, un, ja redzam, ka jūs esat cienīgs kļūt par mūsu brālības biedru, jums uz e-pastu pienāks vēstule ar apstiprinājumu ieiešanai sistēmā, un jūs kļūsiet par pilntiesīgu mūsu sabiedrības biedru ar visām no tā izrietošajām sekām. Мēs paturam sev tiesības atteikties reģistrēt lietotāju, ja viņš neatbildīs noteiktiem mūsu kodeksa kritērijiem.

Brālības biedra goda kodekss. Līdzdalība brālībā piešķir jums ne tikai privilēģijas, bet arī uzliek pienākumu ievērot sabiedrības biedra goda kodeksu.

  1. Visiem brālības biedriem ar sirdi un dvēseli jābūt kopā ar mūsu veikalu, un tas nozīmē būt ar to uz viena viļņa. Visas preces tiek pirktas tikai mūsu veikalā vai tiek pasūtītas tikai ar mūsu veikala starpniecību.
  2. Jebkura reģistrētā lietotāja pienākums ir pozicionēt mūsu veikalu tikai no labākās puses (tā tas patiesībā arī ir), piesaistīt visus citus raiderus, it īpaši citu veikalu adeptus (tulk.no angļ.val.- lietpratējus) mūsu sabiedrībai.
  3. Mūsu brālības biedriem ir kategoriski aizliegta jebkura sadarbība ar “žurkām” un ar to odžu midzeni, tas ir īpaši nozīmīgs noteikums, kura neizpildīšana automātiski izraisa izslēgšanu no brālības.
  4. Mūsu brālības pamats – tas ir godīgums, krietnums, taisnīgums, draudzīgums un atklātums. Ja mūsu grupā kāds uzvedas nepiedienīgi un pārkāpj mūsu sabiedrības pamata pozīcijas, viņu tāpat var izslēgt no brālības.
  5. Kategoriski aizliegts izmantot savu kontu sistēmā, lai piešķirtu atlaides saviem draugiem vai paziņām. Ja mēs atklājam, ka kāds krāpjas, un pēc viena lietotāja pasūtījumus noformē viss pagalms, tad tāds lietotājs nekavējoties tiks izslēgts no brālības bez tiesībām tikt atjaunotam, zaudējot visus savus goda punktus un atlaides.
  6. Ja mēs redzam, ka kāds no sistēmas lietotājiem ir pārstājis noformēt pasūtījumus, un nav aktīvs gada laikā, mēs paturam sev tiesības izslēgt tādu biedru no brālības un slēgt piekļuvi sistēmai.
  7. Мēs paturam sev tiesības izslēgt no brālības jebkuru biedru, kurš pēc mūsu ieskatiem neatbilst mūsu biedrības goda kodeksam.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Es piekrītu Noteikumi

Nav pietiekams punktu skaits!

Sapratu