Ienākt

Aizmirsu paroli

Ja esat aizmirsis savu paroli, lūdzu, ievadiet savu reģistrēto e-pasta adresi. Mēs nosūtīsim jums saiti paroles atiestatīšanai

E-pasts nav atrasts
Uz jūsu norādīto epastu tika nosūtīta jaunā parole
Top preces
Akcijas preces
Piegāde

Preču piegāde tiek veikta 1-2 darba dienu laikā, ja prece ir pieejama mūsu atlikumos un pasūtījums ir apmaksāts vai izvēlēta opcija – norēķināties saņemšanas brīdī. Ja apmaksa notiek ar bankas pārskaitījumu, tad preces piegādi veicam, saņemot maksājuma apstiprinājumu. Preces piegāde notiek uz klienta norādīto adresi. Piegādes maksa 5-10 Eiro.

Vairāk
Garantija

Visām precēm ir spēkā ražotāja garantija. Mūsu uzņēmums pardotajām precēm nodrošina pilnu servisu. Visu preci ievedam bez starpniekiem – tieši no piegādātāja, tapēc mēs esam oficiālie šīs produkcijas izplatītāji, kas var nodrošināt kvalitatīvu servisu visai piedāvātajai produkcijai.

Vairāk
Apmaksa un termiņi

Apmaksāt pasūtījumu Jūs variet: skaidrā naudā, ar bankas pārskaitījumu, ar kredītkarti vai ar maksājumu sistēmām PayPal un WebMoney. Ja prece ir mūsu atlikumos, tad to iespējams saņemt uzreiz pēc pasūtījuma veikšanas, ierodoties mūsu veikalā. Ja ir pieteikta piegāde ar kurjeru, tad Jūsu pasūtījumu piegādāsim 1-2 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas.

Vairāk

Inovatīvi risinājumi
ceļošanai pilsētas vidē
un ekstrēmajam sportam

Uz katalogu

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Es piekrītu Noteikumi

Nav pietiekams punktu skaits!

Sapratu