Garantija

Mūsu uzņēmums nodrošina kvalitātes garantiju piedāvātajai produkcijai saskaņā ar Latvijā spēkā esošo likumdošanu. Visām precēm, kas ir pārdošanā, ir spēkā produkcijas ražotāja standarta garantija 1 gadi. Ja garantijas ietvaros tiek konstatēti jebkādi defekti vai bojājumi, mūsu serviss nodrošina savlaicīgu diagnostiku un tehnikas remontu. Gadījumos, kad ražošanas defekts ir ļoti nopietns, tiek veikta tūlītēja brāķētās preces apmaiņa pret citu, līdzvērtīgu. Tāpat arī mūsu uzņēmums nodarbojas ar pēcgarantijas apkopi mūsu piedāvātajai produkcijai.

Garantijas remonts tiek nodrošināts tikai gadījumā, kad klients var uzrādīt dokumentāciju, kas apliecina attiecīgās tehnikas iegādi.Iegādāto tehniku iespējams atdot atpakaļ 14 dienu laikā no iegādes brīža, pēc tam, kad klients ir pamatoti paskaidrojis iemeslu šādai rīcībai. Šajā gadījumā mēs atmaksājam pircējam pilnu pirkuma summu vai veicam preces apmaiņu.

Garantijā nav iekļauts

nolietotas skūtera vai kādas citas tehnikas rezerves daļas. Kā piemēram, riepas, ķēdes, “zvaigznītes” utt. Šīs detaļas tiek mainītas garantijas ietvaros tikai tad, ja tās jau sākotnēji ir ražošanas brāķis.

Garantijas atteikums

Mūsu uzņēmums patur tiesības atteikt garantijas remontu, ja konstatēts kāds no sekojošiem gadījumiem:

  • Tehnika ir tikusi izmantota tai neparedzētiem nolūkiem, kā rezultātā tikusi bojāta vai salauzta.
  • Klients nevar uzrādīt pirkumu apliecinošus dokumentus tehnikai, ko vēlas nodot garantijas remontā.
  • Pircējs ir mēģinājis pašrocīgi vai ar servisa neatzītu tehnisku līdzekļu palīdzību labot tehnikas bojājumu.
  • Tehnikas izmantošanas laikā ir pārkāpti tādi ekspluatācijas noteikumi, kā piemēram, atļautā svara un vecuma ierobežojumu pārsniegšana izmantošanas brīdī u.tml.