Ienākt

Aizmirsu paroli

Ja esat aizmirsis savu paroli, lūdzu, ievadiet savu reģistrēto e-pasta adresi. Mēs nosūtīsim jums saiti paroles atiestatīšanai

E-pasts nav atrasts
Uz jūsu norādīto epastu tika nosūtīta jaunā parole

Īsumā par galveno

Aicinām uz sadarbību juridiskas personas, kuru pamatprofils ir tirdzniecība ar sporta precēm. Jūsu rīcībā mūsdienīga B2B platforma, ar kuras palīdzību jūs bez grūtībām varēsiet noformēt pasūtījumu tiem zīmoliem, kurus mēs piedāvājam vairumtirdzniecībā. Pamatā visas preces, kuras tirgo veikals “Ripot.lv” ir pieejamas arī vairumtirdzniecības pircējiem. Mūsu kompānija Baltijā ir tādu zīmolu oficiālais izplatītājs kā “Ethic”, “Versatyl”, “Landyachtz”, “Trust” un “Shulz”, šai preču grupai ir noteikta speciāla izplatītāja cena.

Zīmoli, ar kuriem mēs strādājam

Ethic – visa pasaulē pazīstams Francijas triku skrejriteņu zīmols, ko dibinājis leģendāra personība Kevins Demajems. Šī ražotāja speciālā īpatnība ir pedantiskā attieksme pret visu, kas ir sasaistīts ar skrejriteņiem. Pats Kevins ir pionieris "stunt skūteru" pasaulē un viens no pirmajiem sāka radīt triku skrejriteņu koncepcijas dažādiem zīmoliem. Katra detaļa, katrs šī zīmola skrejritenis ir īsts mākslas darbs- ir ņemts vērā katrs sīkums un pat vissīkākā detaļa. Var teikt, ka “Ethic” skrejriteņus un detaļas ir radījis profesionālis-entuziasts tādiem pašiem sava amata faniem. Viens no izcilākajiem zīmoliem triku skrejriteņu pasaulē.
Versatyl – zīmola “Ethic” jaunākais brālis, kurā apkopots viss labākais, ko pamatlicēji izveidojuši līdz šim brīdim. Atšķirībā no sava vecākā brāļa, “Versatyl” ir vairāk piemērots iesācējiem braucējiem, kuri vēl tikai sāk slīpēt savu meistarību. Šā zīmola koncepcijas pamats – panākt, lai skrejriteņi būtu pieejami katrai ģimenei, turklāt saglabājot tiem samērā augstu kvalitāti.
Trust – Krievijas rezerves daļu zīmols triku demonstrēšanai paredzētiem skrejriteņiem. Jauns, bet perspektīvs ražotājs, kurš jau ir pieteicis sevi kā zīmolu, kurš piegādā ļoti augstas kvalitātes produktus.
Shulz – zīmols, kurš ražo teicamus skrejriteņus pilsētas apstākļiem par ļoti labām cenām. Principā Shulz skrejriteņiem šobrīd tirgū analogu nav. Ir vai nu lēti un nekvalitatīvi, vai arī kvalitatīvi un dārgi. Tieši zīmols “Shulz” ir ieņēmis kvalitatīvu skrejriteņu nišu par saprātīgu cenu. Sortimentā ir skrejriteņi dažādiem vecumiem dažādās krāsās. Ja vēlaties nopirkt teicamu skrejriteni sev vai jūsu bērnam, viennozīmīgi izvēlieties “Shulz”.
Landyachtz ir firma, kura jau vairāk, kā 20 gadu garumā ražo dēļus, kas izceļās ar kvalitāti, dēļa pievienoto vērtību, un prieku, ko sagādā braukšana pateicoties uzmanībai, kas tiek pievērsta katrai mazākajai detaļai un niansei. Ar šo uzdevumu Landyachtz tiek galā tik labi pateicoties tam, ka uzņēmuma īpašnieki un darbinieki paši brauc ar dēļiem, un tos testē nemitīgi uzlabojot.

Sadarbības nosacījumi

Lai saņemtu piekļuvi B2B sistēmai un kļūtu par mūsu klientu, jāaizpilda vairumtirgotājiem paredzēta veidlapa. Aicinām sadarboties veikalus, tirdzniecības laukumus un citas juridiskās personas, kuras ir ieinteresētas iegādāties kvalitatīvas sporta preces. Galvenā prasība mūsu juridiskajiem partneriem — tā ir reāla tirdzniecības platība (veikali, interneta veikals u.c.), laba reputācija un mūsu piedāvāto zīmolu cenu politikas ievērošana. Lai pieprasītu reģistrāciju mūsu B2B sistēmā, lūdzam aizpildīt šādu veidlapu

Sadarbības pieteikums

Noklikšķinot uz pogas Sūtīt datus, jūs piekrītat lietotāja līgumam

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Es piekrītu Noteikumi

Nav pietiekams punktu skaits!

Sapratu