Ienākt

Aizmirsu paroli

Ja esat aizmirsis savu paroli, lūdzu, ievadiet savu reģistrēto e-pasta adresi. Mēs nosūtīsim jums saiti paroles atiestatīšanai

E-pasts nav atrasts
Uz jūsu norādīto epastu tika nosūtīta jaunā parole

Piegāde

Preces saņemšana veikalā:

Ja Jūsu pasūtītā prece ir veikalā, tad jūs to variet izņemt jebkurā jums ērtā laikā no plkst.10:00 līdz 19:00 adresē: Rīga, Lienes 12.

Piegāde Rīgā:

Preces piegāde tiks veikta 1-2 darba dienu laikā.

Pēc tam, kad būsiet veikuši pasūtījumu, un izvēlējušies apmaksas veidu, ar jums sazināsies mūsu menedžeris un sniegs informāciju par pasūtījuma statusu.

Rīgā piegādes maksa ir 5.00 Eur. Ja pasūtījuma summa mazāka par 50.00 Eur, tad piegādes maksa ir 10.00 Eur.

Piegāde Baltijas robežās:

Piegādi veic "Venipak" vai "DPD" kurjerdienests. Ja pasūtījums tiek apmaksāts ar priekšapmaksu, tad prece tiek nosūtīta tajā pat dienā pēc PASŪTIJUMA APMAKSAS APSTIPRINĀJUMA SAŅEMŠANAS  ( ja pasūtījums noformēts līdz 14:00 ), un pasūtījums tiks piegādāts 1-2 darba dienu laikā. Ja apmaksu vēlaties veikt pasūtījuma saņemšanas brīdī, tad pēc pasūtījuma saņemšanas ar jums sazināsies menedžeris, un precizēs piegādes, un apmaksas detaļas. Kurjerdienests jūs laicīgi brīdinās par preces piegādes laiku norādītajā adresē.

Preču piegādes izmaksas Latvijas robežās: 5.00 Eur. Ja pasūtījuma summa mazāka par 50.00 Eur, tad piegādes maksa ir 10.00 Eur. Lai nodrošinātu bezkontakta piegādes iespēju kurjerdienests pieņem tikai bezskaidras naudas norēķinus.

Starptautiskā piegāde:

Ja tiek veikts pasūtījums ar piegādi ārpus Baltijas robežām, tad pasūtījumu tiks piegādāts vidēji 1-2 nedēļu laikā. Jūsu pasūtījuma piegādi veiks "DPD" kurjerdienests. Kurjerdienests jūs laicīgi brīdinās par preces piegādes laiku norādītajā adresē. Starptautiskās piegādes tiek apstrādātas tikai pēc priekšapmaksas rēķina apmaksas. Lai informētu jūs par individuāli sagatavotām piegādes izmaksām ar jums sazināsies menedžeris.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Es piekrītu Noteikumi

Nav pietiekams punktu skaits!

Sapratu