Piegāde

preces saņemšana veikalā

Ja Jūsu pasūtītā prece ir veikalā, tad Jūs to variet izņemt jebkurā Jums ērtā laikā no plkst.12:00 līdz 19:00 adresē: Rīga, Lienes 12. Ja Jūs pieprasījāt preci, kam piegāde iespējama tikai pēc pasūtījuma, tad Jūs varēsiet to saņemt aptuveni pēc 2-3 nedēļām no apmaksas saņemšanas brīža. Sīkāku informāciju par termiņiem Jūs saņemsiet no mūsu menedžera.

piegāde Rīgā

Ja pasūtījums veikts līdz plkst.16:00, tad tehnikas piegāde tiks veikta tajā pašā dienā, saskaņā ar uzņēmuma darba laikiem no plkst.10:00 līdz 18:00. Ja pasūtījums tika veikts pēc plkst.16:00 tad preci piegādāsim nākamajā dienā.

Pēc tam, kad esiet veikuši pasūtījumu un izvēlējušies apmaksas veidu, ar Jums sazināsies mūsu menedžeris un informēs par piegādes laikiem.

Rīgā piegādes maksa ir 5 Euro. Ja pasūtījuma summa mazāka par 50 eiro, tad piegādes maksa ir 10 eiro

pa Latviju

Piegādi veic Venipak kurjerdienests. Preci nosūtām tajā pat dienā pēc pasūtījuma apmaksas apstiprinājuma saņemšanas ( ja pasūtījums noformēts līdz 14:00 ) un saņemsiet pasūtījumu jau nākošajā dienā. Kurjerdienests Jūs laicīgi brīdinās par piegādes laikiem. Preci un pasūtījuma pavaddokumentus kurjers nodos kopā ar preci. Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas pasūtījuma veikšanas brīdī, saskaņā ar pakalpojuma sniedzēja tarifiem.

starptautiska piegāde

Ja pircējs veicis pasūtījumu, kam piegāde ir ārpus Latvijas robežām, tad pasūtījumu piegādās vidēji 1-2 nedēļu laikā. Jūsu pasūtījuma piegādi veiks starptautisks pasta sūtījumu dienests. Tiklīdz prece būs nonākusi Jūsu pasta nodaļā, Jūs saņemsiet aicinājumu un, ierodoties pasta nodaļā, varēsiet izņemt savu sūtījumu.

Jā Jūs vēlaties saņemt pasūtīto preci ātrāk, tad lūdzam to norādīt pasūtījumua noformēšanas brīdī. Tādā gadījumā pasūtījumu piegādāsim iespējami īsā laika periodā.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.