Apmaksa un piegāde

Pasūtījuma apmaksa iespējama vienā no zemāk aprakstītajiem veidiem:

Skaidras naudas maksājums

Preces apmaksa skaidrā naudā notiek preces saņemšanas brīdī. Apmaksa iespējama tikai, ja preci iegādājieties klātienē, mūsu veikalā vai arī ja saņemiet preci ar kurjeru.

Bezskaidras naudas maksājums

Tiklīdz mēs esam saņēmuši maksājuma apstiprinājumu par pasūtījumu (ja izvēlēts bezskaidras naudas maksājuma veids), ar Jums sazināsies mūsu menedžeris un saskaņos izvēlētās preces piegādes veidu.

Kredītkarte / InterenetBank (Paysera)

Мēs рieņemam kredītkartes VISA, VISA Electron un Maestro Card ja Jūs plānojat saņemt preci mūsu veikalā. Apmaksa ar InternetBanku iespējama pasūtījuma veikšanas brīdī caur mūsu internēt veikalu. Gadījumā, ja pasūtiet preci ar kurjera piegādi un vēlaties apmaksāt to ar karti, tad lūgums iepriekš brīdināt mūsu operatoru par to.

Bankas pārskaitījums

Ja noformējot pasūtījumu izvēlieties “apmaksa ar bankas pārskaitījumu”, tad sistēma automātiski izsūtīs Jums Avansa rēķinu apmaksai uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Pēc pasūtījuma apmaksas saskaņā ar izrakstīto rēķinu, apmaksāto preci Jūs variet saņemt mūsu veikalā vai arī pēc pieprasījuma ar kurjerpiegādi.

Naudas pārskaitījumu sistēmas

Mēs рieņemam maksājumus arī tādās maksājumu sistēmās kā PayPal vai WebMoney. Lai būtu iespēja norēķināties kādā no iepriekšminētajām sistēmām, noformējot pasūtījumu, lūdzam izvēlēties vienu no tām un pārskaitīt naudu uz mūsu kontu izvēlētajā sistēmā. Pēc tam, kad būsim saņēmuši apmaksu, Jūs varēsiet saņemt savu pirkumu veikalā vai mēs to izsūtisīm ar kurjeru.

Preces saņemšana

Preces saņemšana veikalā:

Ja Jūsu pasūtītā prece ir veikalā, tad jūs to variet izņemt jebkurā jums ērtā laikā no plkst.10:00 līdz 19:00 adresē: Rīga, Lienes 12.

Piegāde Rīgā:

Preces piegāde tiks veikta 1-2 darba dienu laikā.

Pēc tam, kad būsiet veikuši pasūtījumu, un izvēlējušies apmaksas veidu, ar jums sazināsies mūsu menedžeris un sniegs informāciju par pasūtījuma statusu.

Rīgā piegādes maksa ir 5.00 Eur. Ja pasūtījuma summa mazāka par 50.00 Eur, tad piegādes maksa ir 10.00 Eur.
Piegāde Latvijas robežās:

Piegādi veic "Venipak" vai "DPD" kurjerdienests. Ja pasūtījums tiek apmaksāts ar priekšapmaksu, tad prece tiek nosūtīta tajā pat dienā pēc PASŪTIJUMA APMAKSAS APSTIPRINĀJUMA SAŅEMŠANAS  ( ja pasūtījums noformēts līdz 14:00 ), un pasūtījums tiks piegādāts 1-2 darba dienu laikā. Ja apmaksu vēlaties veikt pasūtījuma saņemšanas brīdī, tad pēc pasūtījuma saņemšanas ar jums sazināsies menedžeris, un precizēs piegādes, un apmaksas detaļas. Kurjerdienests jūs laicīgi brīdinās par preces piegādes laiku norādītajā adresē.

Preču piegādes izmaksas Latvijas robežās: 5.00 Eur. Lai nodrošinātu bezkontakta piegādes iespēju kurjerdienests pieņem tikai bezskaidras naudas norēķinus.
Starptautiskā piegāde:

Ja tiek veikts pasūtījums ar piegādi ārpus Latvijas robežām, tad pasūtījumu tiks piegādāts vidēji 1-2 nedēļu laikā. Jūsu pasūtījuma piegādi veiks "DPD" kurjerdienests. Kurjerdienests jūs laicīgi brīdinās par preces piegādes laiku norādītajā adresē. Starptautiskās piegādes tiek apstrādātas tikai pēc priekšapmaksas rēķina apmaksas. Lai informētu jūs par individuāli sagatavotām piegādes izmaksām ar jums sazināsies menedžeris.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.