Apmaksa un piegāde

Pasūtījuma apmaksa iespējama vienā no zemāk aprakstītajiem veidiem:

Skaidras naudas maksājums

Preces apmaksa skaidrā naudā notiek preces saņemšanas brīdī. Apmaksa iespējama tikai, ja preci iegādājieties klātienē, mūsu veikalā vai arī ja saņemiet preci ar kurjeru.

Bezskaidras naudas maksājums

Tiklīdz mēs esam saņēmuši maksājuma apstiprinājumu par pasūtījumu (ja izvēlēts bezskaidras naudas maksājuma veids), ar Jums sazināsies mūsu menedžeris un saskaņos izvēlētās preces piegādes veidu.

Kredītkarte / InterenetBank (Paysera)

Мēs рieņemam kredītkartes VISA, VISA Electron un Maestro Card ja Jūs plānojat saņemt preci mūsu veikalā. Apmaksa ar InternetBanku iespējama pasūtījuma veikšanas brīdī caur mūsu internēt veikalu. Gadījumā, ja pasūtiet preci ar kurjera piegādi un vēlaties apmaksāt to ar karti, tad lūgums iepriekš brīdināt mūsu operatoru par to.

Bankas pārskaitījums

Ja noformējot pasūtījumu izvēlieties “apmaksa ar bankas pārskaitījumu”, tad sistēma automātiski izsūtīs Jums Avansa rēķinu apmaksai uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Pēc pasūtījuma apmaksas saskaņā ar izrakstīto rēķinu, apmaksāto preci Jūs variet saņemt mūsu veikalā vai arī pēc pieprasījuma ar kurjerpiegādi.

Naudas pārskaitījumu sistēmas

Mēs рieņemam maksājumus arī tādās maksājumu sistēmās kā PayPal vai WebMoney. Lai būtu iespēja norēķināties kādā no iepriekšminētajām sistēmām, noformējot pasūtījumu, lūdzam izvēlēties vienu no tām un pārskaitīt naudu uz mūsu kontu izvēlētajā sistēmā. Pēc tam, kad būsim saņēmuši apmaksu, Jūs varēsiet saņemt savu pirkumu veikalā vai mēs to izsūtisīm ar kurjeru.

Preces saņemšana

veikalā

Ja prece ir pieejama veikalā, tad saņemt pasūtījumu veikalā Jūs variet jebkurā Jums ērtā laikā darba dienās no 10:00 līdz 19:00 vai sestdienā no 10:00 līdz 16:00 adresē: Rīga, Lienes 12.

ar kurjeru pa Rīgu

Ja veicot pasūtījumu izvēlējāties piegādi ar kurjeru Rīgā, tad prece tiks piegādāta tajā pat dienā, ja pasūtījums tiks saņemts līdz plkst.16:00. Ja Jūs pasūtījumu noformējāt vēlāk, tad pasūtījums tiks atvests nākamajā dienā. Visi pasūtījumi tiek piegādāti darbadienās no plkst.10:00 līdz 19:00. Piegādes izmaksas precei līdz 50€ - 10€; precei virs 50€ - 5€.

ar kurjeru Latvijas robežās

Ja pasūtījuma piegādē izvēlēts Venipak vai DPD, tad klients preci saņems aptuveni 1-2 darbdienu laikā. Piegādes izmaksas precei - 5€.

ar kurjeru ārpus Latvijas

Ja pircējs veicis pasūtījumu ar piegādes adresi ārpus Latvijas, tad sūtījums tiks piegādāts aptuveni 1-2 nedēļu laikā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no piegādes adreses.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.