Apmaksa

Pasūtījuma apmaksa iespējama vienā no zemāk aprakstītajiem veidiem:


- Skaidras naudas maksājums

Preces apmaksa skaidrā naudā notiek preces saņemšanas brīdī. Apmaksa iespējama tikai, ja preci iegādājieties klātienē, mūsu veikalā vai arī ja saņemiet preci ar kurjeru. Gadījumā, kad prece tiek sūtīta ar pasta starpniecību, apmaksa notiek preces saņemšanas bridī pasta nodaļā.

 

- Bezskaidras naudas maksājums

Tiklīdz mēs esam saņēmuši maksājuma apstiprinājumu par pasūtījumu (ja izvēlēts bezskaidras naudas maksājuma veids), ar Jums sazināsies mūsu menedžeris un saskaņos izvēlētās preces piegādes veidu.

 

Kredītkarte

Мēs рieņemam kredītkartes VISA, VISA Electron, Maestro Card. Apmaksa ar kredītkarti iespējama pasūtījuma veikšanas brīdī vai saņemot preci mūsu noliktavā. Gadījumā, ja pasūtiet preci ar kurjera vai pasta piegādi un vēlaties apmaksāt to ar karti, tad apmaksa jāveic iepriekš, noformējot pasūtījumu internetā.


Bankas pārskaitījums

Ja noformējot pasūtījumu izvēlieties “apmaksa ar bankas pārskaitījumu”, tad sistēma automātiski izsūtīs Jums Avansa rēķinu apmaksai uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Pēc pasūtījuma apmaksas saskaņā ar izrakstīto rēķinu, apmaksāto preci Jūs variet saņemt mūsu noliktavā vai arī pēc pieprasījuma ar kurjerpiegādi vai pastu.

 

Naudas pārskaitījumu sistēmas

Mēs рieņemam maksājumus arī tādās maksājumu sistēmās kā PayPal vai WebMoney. Lai būtu iespēja norēķināties kādā no iepriekšminētajām sistēmām, noformējot pasūtījumu, lūdzam izvēlēties vienu no tām un pārskaitīt naudu uz mūsu kontu izvēlētajā sistēmā. Pēc tam, kad būsim saņēmuši apmaksu, Jūs varēsiet saņemt savu pirkumu.

 

Preces saņemšana


- veikalā

Saņemt pasūtīto preci veikalā Jūs variet jebkurā Jums ērtā laikā no 12:00 līdz 19:00 adresē: Rīga, Lienas 12.


- ar kurjeru

Ja veicot pasūtījumu izvēlējāties piegādi ar kurjeru, tad prece tiks piegādāta tajā pat dienā, ja pasūtījums tiks saņemts līdz plkst.16:00. Ja Jūs pasūtījumu noformējāt vēlāk, tad pasūtītā tehnika tiks atvesta nākamajā dienā. Visi pasūtījumi tiek piegādāti darbadienās no plkst.10:00 līdz 18:00


- ar Venipak Latvijas robežās

Ja pasūtījuma piegādē izvēlēts Venipak, tad klients preci saņems aptuveni 1-2 darbdienu laikā.


- ar pastu ārpus Latvijas

Ja pircējs veicis pasūtījumu ar piegādes adresi ārpus Latvijas, tad sūtījums tiks piegādāts aptuveni 1-2 nedēļu laikā. Ja vēlaties saņemt pasūtīto preci ārāk, tad lūdzam norādīt to pasūtījuma noformēšanas laikā. Tādā gadījumā pasūtījumu piegādāsim iespējami īsā laika periodā.